sesje rodzinne

portfolio

Sesje rodzinne

Fotografuję na luzie, w zabawie, w ruchu. Dokumentuję wszystkie te przytulasy, całusy, wytknięte języki. Wszystko to, za czym już niedługo będziecie niewyobrażalnie tęsknić. Na szczęście będziecie mieli zdjęcia. Wspomnienie beztroskiego czasu Waszych pociech.


sesje wizerunkowe

portfolio

Sesje wizerunkowe

Tworzę je dla wszystkich, który podchodzą do nich na luzie! Gościłam już przed swoim obiektywem różnego rodzaju twórców (rękodzielników, muzyków, grafików) oraz freelancerów. Jeśli zatem potrzebujesz lifestylowej sesji na media społecznościowe lub bloga, jesteś w dobrym miejscu!


sesje kobiece

portfolio

Sesje kobiece

Pracując z kobietami skupiam się głównie na kontakcie z ciałem, poczuciem wolności i dzikości. Pokazuję, że każde ciało jest piękne, a Ty powinnaś otaczać je troską, być dla siebie dobra i wyrozumiała. Uważam, że każda kobieta, choć raz w życiu, powinna zrobić sesję kobiecą. Udokumentować moment, w którym spojrzała na siebie jak najlepsza przyjaciółka. Jeśli chcesz się umówić na sesję, moje dane znajdziesz w zakładce kontakt.


sesje miłosne

portfolio

Sesje miłosne

Znajdziesz tu sesje par, narzeczonych, a także małżeństw, które postanowiły zrobić sobie po latach prezent i umówić się ze mną na sesję. Sesje miłosne wykonuję zarówno w plenerze, jak i uroczych wnętrzach lub po prostu… Waszych domach 🙂 Jeśli chcesz się umówić na sesję, zajrzyj do zakładki oferta, a potem przejdź do kontaktu 🙂


reportaże i sesje ślubne

portfolio

Reportaże i sesje ślubne

Przygotowałam dla Ciebie przekrój wielu pięknych momentów – zdjęć z przygotowań, ślubu, wesela, sesji. Nie brakuje także ujęć z drona! Pełne reportaże i sesje znajdziesz na moim blogu, a jeśli nie chcesz już zwlekać z decyzją i mieć pewność, że będę miała dla Was wolny termin, zapraszam do zakładki kontakt 🙂